חברת המשלוחים הגדולה בארץ החלה בהקמת המחסן המרכזי בגבעת ברנר

חברת השילוח החלה בבנייה באזור מחסן 8, בסוף שנת 2011 המבנה צפוי לעמוד על כנו. עוד 60 דונם עתידים להיות מושכרים לגורמים חיצוניים אחרים במתכונת דומה של מחסנים אסטרטגיים לחברות. לגבי הדרך המזרחית ממתינים לתשובת וועדת ערר שאמורה להתקבל בימים הקרובים ועם מתן התשובה יהיה חיובי יחלו לסלול את הדרך.

חברת ברנר לוגיסטיקה (לגבעת ברנר חמישים אחוז בבעלות החברה) מתחילה לבנות בימים אלה את המבנה הראשון עבור חברת כץ משלוחים. המבנה שגודלו יהיה 10,500 מ"ר בנוי, ייבנה בין מחסן 8 לגדר הצבאית והוא צפוי להיות מוכן בספטמבר 2011. ברנר לוגיסטיקה השכירה את הקרקע לחברה לתקופה ארוכת טווח של עשר שנים עם אופציה לעשר נוספות.

יו"ר הקיבוץ צבי רמות:
"משרד האדריכלים "מייזליץ כסיף", שמלווה את גבעת ברנר, הציג את התכנית של חברת כץ (חברת המשלוחים הגדולה בארץ). לאחר שנסגר המימון עם בנק הפועלים, אנחנו מקווים תוך שלושה שבועות לצאת לשטח ולהתחיל לבנות. המבנה הראשון שייבנה בין מחסן 8 לגדר הצבאית יהיה בגודל של 10,500 מ"ר בנוי ועוד 1700 מ"ר שישמשו כגלריה. החברה תכניס למבנה מסוע מטענים משוכלל ביותר כדי לייעל את העבודה".מה לגבי התחבורה והרכבים שיהיו בקיבוץ?
"הכוונה שהעסק יישען על הכביש המזרחי שעוקף את גבעת זקס ושמחכה היום להחלטת וועדת הערר של הירוקים, שאמורה להתקבל בשבועות הקרובים. עד שבעיית הכביש לא תיפתר תמשיך להיות תנועת משאיות בתוך הקיבוץ ואנחנו מחכים להחלטת הוועדה, אם לא יהיה כביש מזרחי בקיבוץ איכות החיים תרד".

החברה מונה היום, כ- 300 עובדים כ- 200 מהם אמורים להיות מרוכזים בגבעת ברנר.
האם יהיו מקומות עבודה לאנשים מהקיבוץ?
"הבעלים של החברה, דרור כץ, הצהיר בפגישה איתו, שהוא מתכוון לקנות כמה שיותר שירותים ומקומות עבודה לחברי הקיבוץ".

מה רווח של גבעת ברנר?
"שכר הדירה עבור ה- 12,700 מ"ר הבנוי, שכולל את ערך הקרקע. ברגע ששאר השטח יבנה (17,300 מ"ר) גם עליו נקבל שכר דירה".

דרור כץ הבעלים של החברה, בה הוא שותף ביחד עם אחיו שמשון כץ, אמר לאתר גבעת ברנר:
"פרטי העסקה סגורים, נתחיל את תהליך הפיתוח בתקופה הקרובה. יש לנו את כל ההיתרים של העלייה לשטח מבחינת פיתוח וזה יקרה בשבועות הקרובים. השותפות במיזם היא של חברת סמייד חברת נדל"ן ביחד עם הקיבוץ שהקים חברה בשם ברנר לוגיסטיקה. מתוכנן בשטח כ- 30,000 מ"ר של לוגיסטיקה. המבנה הראשון יאוכסן ע"י חברת כץ משלוחים בינעירוניים. יש לנו מספר חברות בתוך הקבוצה אנחנו פרוסים ברחבי גוש דן והסביבה וכל הסניפים אמורים להתנקז לגבעת ברנר".
"אני מקווה מאוד שהמיזם יגרום לחברי גבעת ברנר לקבל את ההטבות שמצפים להם ושיהיה להם מקום שיהווה מקור לגאווה. נצטרך לא מעט פקידות תפעול, 
                                                                  קלדניות ואנשים שיעבדו במחסן הלוגיסטי המרכזי".

פרטים על חברת כץ מתוך אתר החברה:
כחברה הגדולה, המתקדמת והמובילה בענף השילוח בארץ מעניקה "כץ" שירות משלוחים ממקום מושבו של הלקוח ועד ליעד המבוקש, בכל רחבי הארץ תוך 24 שעות.
מערך יעיל ומגוון של חטיבות מאפשר לכל לקוח ליהנות משירות אישי ברמה גבוהה, בהתאם לדרישותיו הייחודיות וצרכיו הספציפיים, תוך פיקוח מתמיד, בקרה ושליטה מלאה מרגע איסוף המשלוח ועד מסירתו ביעדו, כל זאת תוך עמידה בלוח הזמנים ועלויות נמוכות.
כץ מפעילה מערך מחשוב ומערכות אבטחה בסטנדרטים בינלאומיים, מהמתקדמים בעולם.
מערך ההפצה מבוסס על כלי רכב חדישים וממותקנים בכל הציוד הנדרש למתן השירות ברמה איכותית ובכלל זה תקשורת מרכזית עם כל נהג, באמצעות מערכת המירס ומערכת איתוראן לאבטחת הרכב והטובין.
"כץ" פועלת במספר תחומים על מנת להבטיח מתן שירות איכותי ומתמיד ללקוחותיה, מסייעת לכל לקוח לבנות לעצמו חבילת שירותים המתאימה לו, בהתאם לחטיבות, וערוכה לשרת את כל הלקוחות.
בחברה שלוש חטיבות עיקריות:
• * חטיבת הדואר
• * חטיבת משלוחים פנים ארצית
• * חטיבה לשחרור מטענים מהמכס והפצתם

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
[חזור למעלה]                 [הוספה למועדפים]                 [מפת האתר]
לייבסיטי - בניית אתרים